Kontakt

Opravy, náměty

Na janavk@seznam.cz velmi uvítáme opravy chyb, nepřesností, omylů i náměty na zlepšení webu. Za všechny připomínky předem velmi děkujeme.

Dotazy

Nepište nám dotazy, k tomu využijte diskuzní fórum.

Reklamní odkazy

Reklamní odkaz na web s vaší nabídkou může být umístěný vhodně v textu ve vybraném článku nebo ve výpisu některé rubriky. Máte-li zájem, napište na janavk@seznam.cz.

Návštěvnost jakpodnikat.cz

Statistiky návštěvnosti jednotlivých stránek i celého webu si sami zobrazíte na Statistiky. Budete k tomu potřebovat heslo, o to požádejte na janavk@seznam.cz.

Stránky píše

Portál Jakpodnikat.cz provozuje a stránky píše podnikatelka a daňová poradkyně Mgr. Jana Konečná, Glinkova 390/17, 623 00 Brno, IČ: 40971902, DIČ: CZ6262230821.

Autorka se nehlásí jako příslušnice určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu ani jinak nevystupuje jako odbornice v tématech uvedených na webu Jakpodnikat.cz. Tento web provozuje a informace uvádí v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, v žádném případě však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na stránkách Jakpodnikat.cz mohou objevit. Veškeré používání informací z webu Jakpodnikat.cz jsou pouze a jen na vlastní zodpovědnost a nebezpečí toho, kdo je používá.

Aktualizováno dne 8.12.2022
Vytisknuto dne 8.12.2022
Původní adresa článku: https://www.jakpodnikat.cz/kontakt.php