Kontakt

Opravy, náměty - Dotazy - Reklama na jakpodnikat.cz - Návštěvnost jakpodnikat.cz - Struktura webu - Stránky píše -

Opravy, náměty

Na janavk@seznam.cz velmi uvítáme opravy chyb, nepřesností, omylů. Za všechny připomínky předem velmi děkujeme.

Dotazy

Nepište nám dotazy, k tomu využijte diskuzní fórum.

Reklama na jakpodnikat.cz

Reklamní odkaz můžete mít v textu ve vybraném článku, banner můžete mít ve sloupci, pod článkem nebo v textu článku, jen dlouhodobě. Napište na janavk@seznam.cz.

Návštěvnost jakpodnikat.cz

Statistiky návštěvnosti jednotlivých stránek i celého webu si sami zobrazíte na Statistiky. Budete k tomu potřebovat heslo, o to požádejte na janavk@seznam.cz.

Struktura webu

Všechny rubriky: Živnosti, podnikání, OSVČ, Sociální, zdravotní a nemocenské pojištění, Daně, daň z příjmu, DPH - daň z přidané hodnoty, Daňová evidence, Daňové výdaje, Dohody, zaměstnanci, Nákup a prodej do zemí EU, Ostatní

Stránky píše

Portál Jakpodnikat.cz provozuje a stránky píše podnikatelka a účetní poradkyně (v letech 1994 až 2022 také daňová poradkyně) Mgr. Jana Konečná, Glinkova 390/17, 623 00 Brno, IČ: 40971902, DIČ: CZ6262230821.

Autorka se nehlásí jako příslušnice určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu ani jinak nevystupuje jako odbornice v tématech uvedených na webu Jakpodnikat.cz. Tento web provozuje a informace uvádí v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, v žádném případě však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na stránkách Jakpodnikat.cz mohou objevit. Veškeré používání informací z webu Jakpodnikat.cz jsou pouze a jen na vlastní zodpovědnost a nebezpečí toho, kdo je používá.

Reklama

Jakpodnikat.cz píše Jana Konečná. | Kontakt