Kontakt

Opravy, náměty - Dotazy - Reklama na jakpodnikat.cz - Návštěvnost jakpodnikat.cz - Struktura webu - Stránky píše -

Opravy, náměty

Na janavk@seznam.cz velmi uvítám opravy chyb, nepřesností, omylů. Za všechny připomínky předem velmi děkuji.

Dotazy

Nepište mi prosím dotazy, k tomu využijte diskuzní fórum.

Reklama na jakpodnikat.cz

Reklamní odkaz můžete mít v textu vybraného článku, banner můžete mít v patičce nebo v pravém sloupci stránek. Napište na janavk@seznam.cz.

Návštěvnost jakpodnikat.cz

Statistiky návštěvnosti jednotlivých stránek i celého webu si sami zobrazíte na Statistiky. Budete k tomu potřebovat heslo, o to požádejte na janavk@seznam.cz.

Struktura webu

Všechny rubriky: Živnosti, podnikání, OSVČ, Sociální, zdravotní a nemocenské pojištění, Daně, daň z příjmu, DPH - daň z přidané hodnoty, Daňová evidence, Daňové výdaje, Dohody, zaměstnanci, Nákup a prodej do zemí EU, Ostatní

Stránky píše

Portál Jakpodnikat.cz provozuje a stránky píše daňová poradkyně (v letech 1994 až 2022), účetní poradkyně a podnikatelka Jana Konečná.

Fakturační údaje: Mgr. Jana Konečná, Glinkova 390/17, 623 00 Brno, IČ: 40971902, DIČ: CZ6262230821.

Autorka provozuje web Jakpodnikat.cz a informace na něm uvádí v dobré víře v jejich pravdivost a aktuálnost, v žádném případě však nemůže vyloučit chyby nebo nepřesnosti, které se na Jakpodnikat.cz mohou objevit. Veškeré používání informací z webu Jakpodnikat.cz nebo jeho diskuzního fóra jsou pouze a jen na vlastní zodpovědnost a nebezpečí toho, kdo je používá.

Reklama

Jakpodnikat.cz píše Jana Konečná. | Kontakt