EET pokladny bez paušálu

EET nejjednodušeji i s hloupým mobilem

Zaujala mě služba smsEET.cz. Je vhodná prakticky pro každého, kdo odbavuje malé počty zákazníků. Jakmile se zaregistrujeme u této aplikace (tam zadáme své EET údaje od finanční správy a údaje o sobě a svém mobilu), můžeme ji začít využívat. To znamená, že když dostaneme tržbu, naťukáme do mobilu SMS s výší tržby a odešleme na telefonní číslo aplikace. Obratem dostaneme údaje s FIK kódem, který můžeme napsat na účtenku, pokud ji zákazník požaduje. Pokud do SMS napíšeme i číslo mobilu zákazníka, přijdou mu údaje o tržbě i na jeho mobil. Služba nás stojí 1-2 Kč za zaevidování tržby v EET, případně navíc 1 Kč za SMS zákazníkovi. Jiné poplatky aplikace nežádá.

E-shopy: často stačí jen dokoupit termotiskárnu

Pokud provozujeme svůj e-shop na shopu, který jeho správci připravili na EET, měli bychom mít po starostech. Účtenky pro zákazníky za hotové by měly jít tisknout buď na stávající tiskárně nebo termotiskárně.

Papírové paragony po ruce kvůli výpadku

Systémy, které jedou přímo na internetu, při jeho výpadku přestanou fungovat. Takže nejenže neodešleme údaje finančnímu úřadu, ale ani nevytiskneme účtenku. Mějme proto po ruce i jinou možnost vystavení účtenky, třeba i papírové paragony.

Pokladna EET bez paušálních poplatků nebo i zdarma

Mobilní aplikaci EET pro Android bez měsíčních poplatků za provoz nebo zcela zdarma má ve své nabídce již řada firem, recenze zatím nejsou k dispozici. 

AMP mobilní pokladna viz www.ab-x.cz/220-amp_mobilni_pokladna

Papaya POS viz papayapos.com/

Dotykačka viz www.dotykacka.cz/cs/

EET Vodafone viz www.vodafone.cz/podnikatele/specialni-sluzby/epokladna/

iKelp POS mobile viz www.ikelp.com/

Cink viz www.cinkeet.cz/

www.pokladny-pro-eet.cz/#pokladny

Pos Pexeso www.pokladnapexeso.cz/

iDoklad viz www.money.cz/idoklad/

Kasafik viz www.kasafik.cz/web/cs/

Pexeso pro Android viz www.eet-pokladny.cz...

Conto viz www.slunecnice.cz/sw/pokladni-software-conto/

eÚčtenka pro tablety a mobily s Androidem viz www.euctenka.cz/

Lilka.cz/cs/

Ekoeet za 800 Kč + DPH

EET bez tisknutí dokladu

EET bez tisknutí paragonu a tedy i bez nutnosti tisknout účtenku. Údaje se odešlou správci daně a zároveň na web aplikace, kde zákazník může svoji účtenku i najít. My mu dáme jen název webu, kde účtenku najde, případně "kasabloček". Pokud zákazníkovi elektronická účtenka nestačí, údaje mu vypíšeme.

EET plus viz eetplus.cz/kontakt/

Malá pokladna  za paušál 99 Kč měsíčně.

Teeta za 99 Kč nebo 149 Kč měsíčně.

Reklama

Jakpodnikat.cz píše Jana Konečná. | Kontakt